Warning: include(//modules/mod_articles_categories/cache.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 7

Warning: include(//modules/mod_articles_categories/cache.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 7

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//modules/mod_articles_categories/cache.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /includes/framework.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:7) in /libraries/joomla/session/session.php on line 411

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:7) in /libraries/joomla/session/session.php on line 411
Spotkanie dla dzieci organizowane przez gimnazjalistów

Spotkanie dla dzieci organizowane przez gimnazjalistów

Poprawiono: wtorek, 13, styczeń 2015 Opublikowano: wtorek, 13, styczeń 2015 Monika Czapnik

 

Dnia 13 grudnia w naszym Zborze w Legnicy odbyło się spotkanie dla dzieci. Tym razem prowadziła je młodsza młodzież, czyli gimnazjaliści z pomocą cioci i wujka odpowiedzialnych za tą grupę.

Zajęcia rozpoczęły się dość wcześnie, bo już o godzinie 10:00. Żeby więc się rozbudzić, na samym początku zostały przeprowadzone zabawy integracyjne.

Gdy już się nieco ożywiliśmy pomodliliśmy się, dziękując Bogu za czas, jaki został nam darowany oraz prosiliśmy o Boże błogosławieństwo. Po modlitwie zaczęły się zajęcia szkółkowe, których temat brzmiał: „Podarunki”. Dzięki tej historii przypomnieliśmy sobie opowieść z Biblii o „wdowim groszu'' .

Po zajęciach wszyscy wstaliśmy, by zaśpiewać kilka pieśni uwielbiających naszego Boga. Dzieciaczki śpiewały niesamowicie głośno i z ogromnym zapałem, co było dla nas bardzo pozytywnym przeżyciem. Cudownie było na to wszystko patrzeć!

Po szkółce i śpiewie, musieliśmy ruszyć się z krzeseł do konkursu pod nazwą „Podchody z zadaniami''. Ohhhh... ile tam trzeba była się nabiegać, ale było warto bo zadania i zabawa były przy tym świetne.

W końcu nadszedł czas na słodki punkt programu, czyli poczęstunek.  Po takim wysiłku nie mogliśmy się go doczekać. Gimnazjaliści przygotowali nam pyszne słodkie przekąski, które sami zrobili a było to babeczki, ciasteczka oraz szyszki.

Następnym, i zarazem ostatnim, punktem spotkania była praca plastyczna o nazwie: „cukierkowy motylek ''. Dzieci i tu również wykazały się świetnym zaangażowaniem jak i wyobraźnią przy wykonywanych pracach.

Było nam bardzo smutno się rozchodzić ale mocno wierzymy w to, że już nie długo znowu nasza młodsza młodzież zorganizuje nam taki wspaniały czas.

Myślę że tak naprawdę oprócz tego, jaką pracę w przygotowanie tych zajęć włożyli organizatorzy, to tak naprawdę każdy z nas ma świadomość że wszystko zawdzięczamy naszemu Bogu i wspaniałemu przyjacielowi, który nas zawsze wspiera i pomaga nam, gdy Go tylko o to prosimy.

Niech więc naszemu Bogu płynie chwała i uwielbienie za kolejną BŁOGOSŁAWIONĄ SOBOTĘ Z DZIEĆMI !!!

 

PONIŻEJ KRÓTKI WYWIAD Z PAWŁEM  - JEDNYM Z OPIEKUNÓW GRUPY GIMNAZJALISTÓW:

1.PAWLE – POWIEDZ JAK SIĘ CZUŁEŚ JAKO ORGANIZATOR SOBOTNICH ZAJĘĆ?

Rola organizatora co prawda niesie za sobą pewną odpowiedzialność, natomiast uważam że wkład i poświęcenie wnosi ogromną Bożą radość do naszych serc, wynikającą z możliwości usługiwania dzieciom.

2.CZY BYŁBYŚ CHĘTNY ,ABY JESZCZE RAZ BYĆ ODPOWIEDZIALNYM ZA TEGO TYPU ZAJĘCIA?

Zgodnie ze słowami apostoła Pawła, abyśmy cokolwiek czyniąc, czy to w słowie, czy w uczynku, czynili dla chwały Pana Jezusa Chrystusa, więc jak najbardziej jestem chętny podejmowania się podobnej roli w przyszłości.

3.JAK OCENIASZ TO DZISIEJSZE SPOTKANIE?

W skali szkolnej 1-6 oceniam na 5+. Mówiąc krótko, oceniam bardzo dobrze, chociaż tak sobie myślę, że jako współorganizator nie powinienem oceniać spotkania, powinni to zrobić uczestnicy:)

4.CO PODOBAŁO CI SIĘ NAJBARDZIEJ?

Pasja i zaangażowanie dzieci w prace, gry i zabawy to jest coś naprawdę bezcennego! No a poza tym to  również dojrzałość gimnazjalistów w prowadzeniu zajęćJ

Polecane strony

Współpraca

Copyright 2011 Spotkanie dla dzieci organizowane przez gimnazjalistów. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa - Zbór w Legnicy
Joomla templates 1.7 by Hostgator